Mon 02/18/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Indoor - Victoria FldHse 6:30p 7:30p  >Girls Competitive> Girls U14 C2 Other  Strength and Conditioning Class With Mandy  MI 
 Tue 02/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Indoor - Dist 112 Dome 6:00p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Practice  Field B1 District 112 Dome  AB 
6:00p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U12 C1 Practice  Field B2  AC 
6:00p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Practice    MW 
6:00p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Practice  Field #C1  CI 
6:00p 7:00p  >Goalkeeper Development Program> GK U13+ Goalkeeper Training  Field B  KC 
7:00p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C1 Practice  Field B1  MM 
7:00p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U12 C1 Practice    NO 
7:00p 8:00p  >Goalkeeper Development Program> GK U9 - U12 Goalkeeper Training  Field B  KC 
8:00p 9:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Practice  B1  DVA 
8:00p 9:00p  >Boys Competitive> Boys U17 C1 Practice  Field B2  GS 
 Wed 02/20/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Indoor - Dist 112 Dome 6:45p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U18 C2 Practice  fitness prior to practice  KC 
7:00p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U19 Premier Practice  Field A1  KC 
7:00p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U16 C3 Practice  Field B1  KC 
 Thu 02/21/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Indoor - Dist 112 Dome 6:00p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U12 C2 Indoor Practice  B2. Arrive 15 mins early. Stay 15 mins after for conditioning.  EM 
6:00p 7:20p  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Practice  conditioning last 20 minutes of practice  CJ 
6:00p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C1 Practice  Field #A1  CI 
6:00p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U15 C2 Practice    CJ 
7:00p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C2 Practice    DN 
7:00p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U12 C2 Practice  Field B1  AV 
7:00p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C2 Practice  Field A2  MM 
7:00p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Practice  B2 - warm up on the track at 6:45 pm   JK 
 Sat 02/23/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 1:50p 2:20p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Tournament Blaine Orono Activity Center  KC 
3:00p 3:30p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Tournament Edina Orono Activity Center  KC 
4:25p 4:55p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Tournament Blaine Orono Activity Center  KC 
5:15p 5:45p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Tournament Orono Westonka Soccer Club Orono Activity Center  KC 
Indoor - Dist 112 Dome 7:45a 9:15a  >Boys Competitive> Boys U12 C3 Practice    SW 
8:00a 9:00a  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 1 Practice  Field B1  KS 
8:00a 9:00a  >Boys Competitive> Boys U09 Blue (TCSL) Practice    NL 
8:00a 9:00a  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 2 Practice  Field B1  MM 
8:00a 9:00a  >Goalkeeper Development Program> GK U9 - U12 Goalkeeper Training  Field A2  MM 
9:00a 10:00a  >Girls Competitive> Girls U12 C2 Practice  Field A1  AV 
9:00a 10:00a  >Girls Competitive> Girls U09 Maroon Practice  Field B2  MAD 
9:00a 10:00a  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 2 Practice  Field B2  KN 
9:00a 10:00a  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 1 Practice  Field B1  JG 
9:00a 10:00a  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 2 Practice    EO 
9:00a 10:00a  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 3 Practice    MM 
9:00a 10:00a  >Goalkeeper Development Program> GK U13+ Goalkeeper Training  Field A2  MM 
10:00a 11:00a  >Girls Competitive> Girls U10 Gold Practice  Field B2  MM 
10:00a 11:00a  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 1 Practice  **Field B2 - Bring Cleats, Ball and Water  PH 
10:00a 11:00a  >Girls Competitive> Girls U16 C3 Practice    NO 
10:00a 11:00a  >Boys Competitive> Boys U11 C3 Practice  District 112 Dome- Field B1  TK 
10:00a 11:00a  >Boys Competitive> Boys U17 C1 Practice  Field A2  GS 
11:00a 12:00p  >Girls Competitive> Girls U12 C3 Practice  Field A2, wear cleats  JJ 
11:00a 12:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C3 Indoor Practice  Field A1  MC 
11:00a 12:00p  >Boys Competitive> Boys U12 C1 Scrimmage  Playing Boys Keliix U12-C1 / Field B / arrive 10:30am  NO 
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #1 Purple Game PK/K #16 Red Field A-1   
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #2 Gold Game PK/K #14 Grey Field A-2   
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #3 Black Game PK/K #13 Orange Field A-3   
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #9 Purple Game PK/K #8 Red Field A-5   
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #10 Gold Game PK/K #7 Green Field A-6   
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #11 Black Game PK/K #6 Grey Field A-7   
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #12 Blue Game PK/K #5 Orange Field A-8   
12:00p 1:00p  >Pre-K/ Kindergarten> PK/K #4 Blue Game PK/K #15 Green Field A-4  KC 
12:00p 1:00p  >Grade 1-2> G1-2 #1 Purple Game G1-2 #8 Red Field B-1   
12:00p 1:00p  >Grade 1-2> G1-2 #2 Gold Game G1-2 #7 Green Field B-2   
12:00p 1:00p  >Grade 1-2> G1-2 #3 Black Game G1-2 #6 Grey Field B-3   
12:00p 1:00p  >Grade 1-2> G1-2 #4 Blue Game G1-2 #5 Orange Field B-4   
12:00p 1:00p  >Grade 3-4> G3-4 #3 Black Game G3-4 #6 Green Field C-1   
12:00p 1:00p  >Grade 3-4> G3-4 #4 Orange Game G3-4 #1 Purple Field C-2   
12:00p 1:00p  >Grade 3-4> G3-4 #5 Grey Game G3-4 #2 Gold Field C-3   
1:00p 2:00p  >Grade 5-7> G 5-7 #2 Gold Game G 5-7 #4 Blue Field A-1  KC 
1:00p 2:00p  >Grade 5-7> G 5-7 #3 Black Game G 5-7 #1 Purple Field A-2  KC 
Indoor - Champions Hall 1:00p 2:15p  >Boys Competitive> Boys U15 C2 Practice    CJ 
1:00p 2:15p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Practice    TVE 
1:00p 2:15p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Practice  B2  MW 
1:00p 2:15p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Practice  Field #A1  CI 
1:00p 2:15p  >Boys Competitive> Boys U13 C1 Practice  Field #B1  CI 
1:00p 2:15p  >Boys Competitive> Boys U12 C1 Practice    NO 
2:15p 3:30p  >Boys Competitive> Boys U12 C2 Indoor Practice  A2. Arrive 15 mins early.  EM 
2:15p 3:15p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Practice  A1  DVA 
2:15p 3:30p  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Practice    CJ 
2:15p 3:30p  >Boys Competitive> Boys U16 C3 Practice    MH 
2:15p 3:30p  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Practice  Field B2  MM 
3:30p 4:45p  >Girls Competitive> Girls U12 C1 Practice  Field B1  AC 
3:30p 4:45p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Practice  B2  BL 
3:30p 4:45p  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Indoor Practice   A2  JK 
3:30p 4:45p  >Girls Competitive> Girls U11 C3 Indoor Practice  Field C2  BBJ 
3:30p 4:45p  >Girls Competitive> Girls U14 C1 Practice  A1  MM 
4:45p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U16 Premier II Practice    LG 
4:45p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C2 Practice    DN 
4:45p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U17 C1 Practice  Field C1  AE 
4:45p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C2 Practice  Field A2  MM 
4:45p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U18 C2 Practice    JT 
4:45p 6:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C3 Practice    SF 
Maple Grove, Indoor - Maple Grove Dom 4:30p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U19 Premier Scrimmage  9800 Fernbrook Lane N, Maple Grove MN 55369  BN 
Indoor - Victoria FldHse 3:00p 4:00p  >Girls Competitive> Girls U13 Div 1 Futsal League  Indoor shoes only.  AC 
 Sun 02/24/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 8:15a 8:55a  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Tournament   Orono Activities Center 795 Old Crystal Bay Road North Orono  JK 
8:50a 9:20a  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Tournament   Orono Activities Ctr. 795 Old Cyrstal Bay Rd. N. Court 5   RS 
8:50a 9:30a  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Futsal League   Arrive 30 min.before game 795 Old Crystal Bay Road North, Orono  CJ 
10:00a 10:40a  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Futsal League  Orono Activity Center Court 4 - Winter Melt Futsal Tournament  CJ 
10:00a 10:30a  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Tournament Orono Westonka Soccer Club  Orono Activities Ctr. 795 Old Cyrstal Bay Rd. N, Orono, Court 1  RS 
10:35a 11:25a  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Tournament  Orono Activity Center - Game 3   JK 
11:10a 11:50a  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Futsal League  Orono Activity Center Court 3 - Winter Melt Futsal Tournament  CJ 
11:10a 11:40a  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Tournament Alchemy  Orono Activities Ctr. 795 Old Cyrstal Bay Rd. N, Orono, Court 5  RS 
11:45a 12:35p  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Tournament  Orono Activities Center - Final Game   JK 
12:10p 12:40p  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Tournament SEED GAME  Orono Activities Ctr. 795 Old Cyrstal Bay Rd. N, Orono   RS 
AWAY GAME, TBD 9:25a 10:05a  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Tournament  Orono Futsal Tournament - Game 2   JK 
12:30p 1:10p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Tournament OWSC Orono Activity Center. Please arrive by 12:00pm   TVE 
2:00p 2:40p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Tournament  Orono Activity Center  TVE 
2:00p 2:40p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Tournament Alchemy Orono Activity Center Court 2   DVA 
3:30p 4:10p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Tournament  Orono Activity Center  TVE 
3:30p 4:10p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Tournament Fusion Orono Activity Center Court 2   DVA 
5:00p 5:40p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Tournament OWSC Orono Activity Center Court 2   DVA 
6:10p 6:50p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Tournament TBD Championship game Court 1   DVA 
Indoor - Dist 112 Dome 9:30a 11:00a  >Girls Competitive> Girls U14 C1 Scrimmage  Full Field Scrimmage vs. Tonka U14 C1  NS 
11:00a 12:00p  >Boys Competitive> Boys U15 C2 Scrimmage REV Against Salvo Steel (formerly Rev) ARRIVE BY 10:45 for warmups!  KC 
2:00p 3:00p  >CCUD> CCUD Winter Other    MM 
Indoor - Pioneer Ridge 6:45p 7:45p  >Other> U9/10 Coaches Coach Training    JT 
7:45p 9:00p  >Other> U11/12 Coaches Coach Training    JT 
Indoor - Victoria FldHse 12:00p 1:30p  >Boys Competitive> Boys U12 C2 Futsal League    EM 
12:00p 1:30p  >Boys Competitive> Boys U12 C3 Futsal League    SW 
12:00p 1:30p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Futsal League  Futsal  CI 
12:00p 1:30p  >Boys Competitive> Boys U11 C3 Practice  Futsal/Indoors: 8475 Kochia Ln, Victoria, MN 55386  TK 
12:00p 1:30p  >Boys Competitive> Boys U12 C1 Futsal League    NO 
1:30p 3:00p  >Girls Competitive> Girls U12 C2 Futsal League    AV 
1:30p 3:00p  >Girls Competitive> Girls U12 C1 Futsal League    AC 
1:30p 3:00p  >Girls Competitive> Girls U12 C3 Practice  Futsal, NO Cleats  JJ 
1:30p 3:00p  >Girls Competitive> Girls U11 C3 Futsal League    BBJ 
1:30p 3:00p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Futsal League    AB 
3:00p 4:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C1 Optional Pick-Up Games  Optional: Pick-up Futsal  CI 
3:00p 4:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C3 Futsal League    SF 
3:00p 4:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Futsal League    CJ 
3:00p 4:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Futsal League Futsal League   EC 
4:00p 5:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C2 Futsal League    DN 
4:00p 5:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C2 Futsal League    MM 
4:00p 5:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C3 Futsal League  Pick up games organized by CCU Staff   MC 
4:00p 5:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C1 Futsal League  Pick-up Games  MM 
5:00p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U16 C3 Futsal League    MM 
5:00p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U18 C2 Futsal League  Organize your own pick up game  BBJ 
5:00p 6:00p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Futsal League    BL 
5:00p 6:00p  >Boys Competitive> Boys U17 C1 Futsal League  U13+ organized pick-up games supervised by CCU staff  GS 
5:00p 6:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C3 Futsal League    MH 
5:00p 6:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Futsal League  pick up games/no cleats  TVE