Mon 05/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 6:30p 7:45p  >Boys Competitive> Boys U12 C2 Game Club Deportivo Lobos Hazel Park Academy School  EM 
7:15p 8:15p  >Girls Competitive> Girls U10 Gold Game  Gutzwiller Park Address: County Road 119, Saint Michael   
7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C2 Game  vs: MapleBrook,Clyde Andrews, Field 04,7012 117th Ave N,Champlin  MM 
Carver, CCU53-Ironwood Park Camp 5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C1 Practice    CI 
6:30p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U17 C1 Practice  Carver Elementary School/1717 Ironwood Dr., Carver, MN  GS 
7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U18 C2 Practice    BBJ 
7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U16 C3 Practice  Joint Practice with Girls U18-C2  NO 
CCU01-03 BandimereCampus 7:00p 8:30p  >Girls Competitive> Girls U19 Premier Practice    BN 
7:00p 8:30p  >Girls Competitive> Girls U14 C2 Practice    DN 
7:30p 8:45p  >Girls Competitive> Girls U14 C1 Practice    NS 
CCU04-05 CloverRdgCampus 7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Practice    BL 
CCU17-20 McKnight Campus 5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U11 C3 Practice    TK 
Rec Chaska HS Field C-1 6:00p 7:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #2 RED Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #1 ROYAL Practice    KC 
7:00p 8:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #7 BLACK Practice    KC 
Rec Chaska HS Field C-2 6:00p 7:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #6 GREY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #5 YELLOW Practice    KC 
7:00p 8:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #9 CORAL Practice    KC 
7:00p 8:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #10 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field B-01 6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #3 PURPLE Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #2 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field B-02 6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #7 BLACK Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field B-03 6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #10 MAROON Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #11 CORAL Practice    KC 
Rec CMS Field B-04 6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #12 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field B-05 6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #2 CORAL Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #1 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field B-06 6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #3 PURPLE Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #7 BLACK Practice    KC 
Rec CMS Field C-01 6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #3 PURPLE Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #2 RED Practice    KC 
Rec CMS Field C-08 6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #4 SKY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #8 CORAL Practice    KC 
Rec CMS Field C-09 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #35 RED Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #34 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field C-10 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #24 SKY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #23 PURPLE Practice    KC 
Rec CMS Field C-11 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #27 BLACK Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #31 CORAL Practice    KC 
Rec CMS Field C-15 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #39 CORAL Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #40 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field C-16 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #38 BLACK Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #37 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field G-01 6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #6 GREY Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #1 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field G-02 6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #8 FOREST Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #9 CARBON Practice    KC 
CCU06-09 Diethelm Campus 5:00p 6:30p  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Practice    JK 
6:00p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U18 C2 Practice    MD 
7:00p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Practice     
7:00p 8:30p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Practice    TVE 
CCU08-Diethelm 6:00p 7:15p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Game Orono-Weston - G11   AB 
 Tue 05/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 5:45p 6:45p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Game Edina Soccer Club ESC U14 C1 Game at Lewis Park, Field 18; 7300 Cahill Road Edina, MN 55439  EC 
6:00p 7:30p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Game Maplebrook SC-GUC2 Bauman Fernbrook Elementary, field 14  BL 
6:00p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U09 Maroon Game WRIGHT COUNTY Buffalo - Northwinds Elementary, 1111 7th Ave NW, Buffalo (N4)   MAD 
6:00p 7:15p  >Boys Competitive> Boys U15 C2 Game Maplebrook Gleason Fields: 18815 67th Ave N Maple Grove, MN - Field 21  CJ 
7:10p 8:10p  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 1 Game Orono Westonka Soccer Club Orono Terrace Field 7: 685 Old Crystal Bay Road, Long Lake, Mn  PH 
7:15p 8:30p  >Boys Competitive> Boys U12 C3 Game MapleBrook SC Maple Grove Middle School - Arrive 45 minutes early   SW 
7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Game Salvo SC Healtheast Sports Center  JK 
CCU01-03 BandimereCampus 5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Practice    CJ 
6:30p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Practice    DVA 
7:30p 9:00p  >Boys Competitive> Boys U19 C1 Practice    SD 
CCU01-Bandimere 6:00p 7:40p  >Girls Competitive> Girls U18 C2 Game NMSA   BBJ 
CCU13-16 CityCntr Campus 7:00p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U09 Blue (TCSL) Practice    NL 
CCU14-City Cntr 6:00p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 2 Game Orono-Weston - G09 Warm-up Starts at 5:30 pm, bring both jerseys  KN 
CCU15-City Cntr 7:00p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 3 Practice    KT 
CCU04-Clover Rdg 6:00p 7:30p  >Girls Competitive> Girls U14 C2 Game Fusion Girls 05 Navy 2 Please wear dark jersey but also bring white one  MI 
7:30p 9:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C3 Game  VS Tonka United  LS 
CCU17-20 McKnight Campus 5:15p 6:45p  >Girls Competitive> Girls U12 C2 Practice    KH 
6:45p 8:00p  >Girls Competitive> Girls U12 C3 Practice    JJ 
6:45p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U12 C2 Practice    KH 
CCU19-McKnight 5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U11 C3 Practice    TK 
CCU43-49 CMS North Campu 5:30p 6:45p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 2 Practice    EO 
6:45p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 2 Practice    AV 
CCU46-CMS G 5:30p 6:45p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 1 Practice    JA 
6:45p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 1 Practice    JA 
Rec Chaska HS Field C-1 6:00p 7:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #4 SKY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #8 FOREST Practice    KC 
Rec Chaska HS Field C-2 6:00p 7:00p  >Girls Grade 5-7> G5-7 #3 PURPLE Practice    KC 
Rec CMS Field B-01 6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #1 ROYAL Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #4 CARBON Practice    KC 
Rec CMS Field B-02 6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #8 FOREST Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #5 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field B-03 6:00p 7:00p  >Boys Grade 1> B1 #9 CARBON Practice    KC 
Rec CMS Field B-05 6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #5 YELLOW Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #4 SKY Practice    KC 
Rec CMS Field B-06 6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #8 FOREST Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 2> G2 #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field C-01 6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #5 YELLOW Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #1 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field C-08 6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #6 GREY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Kindergarten> GK #7 FOREST Practice    KC 
Rec CMS Field C-09 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #30 MAROON Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #29 CARBON Practice    KC 
Rec CMS Field C-10 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #22 NAVY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #21 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field C-11 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #26 GREY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #25 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field C-12 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #28 FOREST Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #32 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field C-16 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #33 PURPLE Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #36 SKY Practice    KC 
Rec CMS Field G-01 6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #2 NAVY Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #3 PURPLE Practice    KC 
Rec CMS Field G-02 6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #4 SKY Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #5 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field G-03 6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #7 BLACK Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #10 NAVY Practice    KC 
CCU06-09 Diethelm Campus 5:30p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Practice    KC 
5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C3 Practice    KS 
7:00p 8:30p  >Boys Competitive> Boys U12 C1 Practice    NO 
CCU09-Diethelm 5:30p 6:45p  >Girls Competitive> Girls U11 C3 Game ORNxx - Orono   BBJ 
7:00p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Game Orono Westonka   CI 
 Wed 05/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 6:00p 7:15p  >Girls Competitive> Girls U11 C2 Game North Oaks - Chapman West Recreation Area, North Oaks Soccer Club Field 6   
6:00p 7:40p  >Boys Competitive> Boys U18 C2 Game ORNxx - Orono Please arrive 30 min prior to game - Westonka MWHS Field 3  MD 
Carver, CCU53-Ironwood Park Camp 7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Practice    KC 
7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U18 C2 Practice    KC 
CCU01-03 BandimereCampus 6:00p 7:30p  >Girls Competitive> Girls U16 Premier II Game Eclipse Eclipse U16P A3  KC 
CCU01-Bandimere 6:00p 7:30p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Game Eden Prairie   KC 
CCU14-City Cntr 5:30p 6:30p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 2 Game STMA - Oliveira   KC 
6:40p 7:40p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 1 Game Orono-Weston - B09 Field 14 - BLACK JERSEY  KC 
CCU15-City Cntr 5:30p 6:30p  >Boys Competitive> Boys U09 Blue (TCSL) Game Orono Westonka Field 15  KC 
CCU04-Clover Rdg 6:00p 7:15p  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Game Fusion Navy FIELD 4  KC 
7:30p 9:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C1 Game KLXxx - Keliix Intra   KC 
CCU17-20 McKnight Campus 5:30p 6:45p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Goalkeeper Training  Goalkeeper Training  KC 
5:30p 6:45p  >Goalkeeper Development Program> GK U9 - U12 Goalkeeper Training    KC 
6:45p 8:00p  >Goalkeeper Development Program> GK U13+ Goalkeeper Training    KC 
Rec Chaska HS Field C-1 6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #2 NAVY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #4 SKY Practice    KC 
Rec Chaska HS Field C-2 6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #8 FOREST Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #5 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field B-01 6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #2 NAVY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field B-02 6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #8 FOREST Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #7 BLACK Practice    KC 
Rec CMS Field B-05 6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #1 ROYAL Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #2 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field B-06 6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #5 YELLOW Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #8 FOREST Practice    KC 
Rec CMS Field C-01 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #4 SKY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #5 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field C-02 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #8 FOREST Practice    KC 
Rec CMS Field C-08 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field C-09 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #2 NAVY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #3 PURPLE Practice    KC 
Rec CMS Field C-10 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #6 GREY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #5 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field C-11 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #7 BLACK Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #9 CARBON Practice    KC 
Rec CMS Field C-16 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #12 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field G-01 6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #4 SKY Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #1 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field G-02 6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #6 FOREST Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #8 NAVY Practice    KC 
CCU06-Diethelm 5:30p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U14 C3 Game Orono-Weston - G14   KC 
CCU08-Diethelm 6:30p 7:40p  >Girls Competitive> Girls U12 C1 Game Eclipse Select Wear dark; arrive 45 minutes early  KC 
 Thu 05/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 6:00p 7:30p  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Game  Fields Closed will be rescheduled  CJ 
AWAY GAME, TBD 6:45p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U14 C3 Game Fusion Wayzata High School Turf - Gray Jerseys, Bring both-arrive 6 PM  KS 
7:30p 8:30p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Tournament Fusion PresCup Round 1; Fld 4; 1821 111th Ave NW Coon Rapids, 55433  EC 
7:30p 8:45p  >Boys Competitive> Boys U12 C1 Game North Metro Three Rivers Hawkridge (field 5): 18001 Verdin St NW, Andover / arrive 6:45pm  NO 
CCU25-Bluff Park 5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 2 Game Shakopee City Center Park, Chanhassen  MM 
CCU26-Bluff Park 6:40p 7:40p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 3 Game WRC - B10 - Wilson Field location change  MM 
Carver, CCU53-Ironwood Park 5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C3 Practice    MH 
CCU13-16 CityCntr Campus 7:00p 8:30p  >Girls Competitive> Girls U09 Maroon Practice    MAD 
CCU04-05 CloverRdgCampus 7:30p 8:45p  >Girls Competitive> Girls U14 C1 Practice    NS 
7:30p 9:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C1 Practice    DVA 
CCU04-Clover Rdg 6:00p 7:30p  >Boys Competitive> Boys U19 C1 Game    MM 
CCU17-20 McKnight Campus 5:45p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 2 Practice  NEW LOCATION  KN 
6:45p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Practice  New Location; Joint Practice with U12-C2  CI 
6:45p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U12 C2 Practice  NEW LOCATION!  EM 
7:00p 8:30p  >Girls Competitive> Girls U11 C3 Practice    BBJ 
7:00p 8:30p  >Girls Competitive> Girls U17 C1 Practice    AE 
CCU18-McKnight 5:30p 6:45p  >Girls Competitive> Girls U12 C2 Game Orono Westonka Soccer Club Arrive 40 mins early. Wear black (bring light jersey).  AV 
Rec Chaska HS Field C-1 6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #3 PURPLE Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #1 ROYAL Practice    KC 
7:00p 8:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #9 CARBON Practice    KC 
7:00p 8:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #10 NAVY Practice    KC 
Rec Chaska HS Field C-2 6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #7 BLACK Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field B-05 6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #3 PURPLE Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #4 SKY Practice    KC 
Rec CMS Field B-06 6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #7 BLACK Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field C-01 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #1 ROYAL Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #2 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field C-02 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #3 PURPLE Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #7 BLACK Practice    KC 
Rec CMS Field C-09 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #1 ROYAL Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #4 SKY Practice    KC 
Rec CMS Field C-10 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #8 FOREST Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #10 MAROON Practice    KC 
Rec CMS Field C-16 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #11 CORAL Practice    KC 
Rec CMS Field G-01 6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #3 PURPLE Practice    KC 
7:15p 8:15p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #2 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field G-02 6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #7 CORAL Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #5 BLACK Practice    KC 
CCU06-09 Diethelm Campus 7:00p 8:15p  >Boys Competitive> Boys U15 C2 Practice    MM 
CCU06-Diethelm 5:45p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C2 Practice    MM 
 Fri 05/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 5:00p 6:30p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Tournament Eagan Wave Regional Thresher Fields Park B4, 30 min early, white, bring black  BL 
AWAY GAME, TBD 7:10p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 1 Game  vs. Orono-Weston (Hilltop Elementary: Field 1)  JG 
7:30p 9:00p  >Boys Competitive> Boys U17 C1 Tournament Fusion Coon Rapids Soccer Complex/ Field 2  GS 
CCU01-03 BandimereCampus 6:00p 7:30p  >Girls Competitive> Girls U16 Premier II Game St Croix 03 Academy Girls P   LG 
CCU13-16 CityCntr Campus 6:00p 7:15p  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 1 Practice    PH 
CCU17-20 McKnight Campus 6:00p 7:15p  >Girls Competitive> Girls U12 C3 Practice    JJ 
Rec Chaska HS Field C-1 6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #4 SKY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #2 NAVY Practice    KC 
Rec Chaska HS Field C-2 6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #8 FOREST Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #5 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field B-01 6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #6 GREY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #1 ROYAL Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #3 PURPLE Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #2 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field B-02 6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #7 BLACK Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #8 FOREST Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #4 SKY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #5 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field B-03 6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #10 NAVY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Girls Grade 1> G1 #9 CORAL Practice    KC 
Rec CMS Field B-05 6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #1 ROYAL Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #2 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field B-06 6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #5 YELLOW Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Boys Grade 2> B2 #8 FOREST Practice    KC 
Rec CMS Field C-01 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #4 SKY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #5 YELLOW Practice    KC 
Rec CMS Field C-02 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #8 FOREST Practice    KC 
Rec CMS Field C-08 6:00p 7:00p  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field C-09 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #2 NAVY Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #3 PURPLE Practice    KC 
Rec CMS Field C-10 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #5 YELLOW Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #6 GREY Practice    KC 
Rec CMS Field C-11 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #9 CARBON Practice    KC 
6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #7 BLACK Practice    KC 
Rec CMS Field C-16 6:00p 7:00p  >Boys Kindergarten> BK #12 NAVY Practice    KC 
Rec CMS Field G-01 6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #4 SKY Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #1 ROYAL Practice    KC 
Rec CMS Field G-02 6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #6 FOREST Practice    KC 
6:30p 7:30p  >Girls Grade 3-4> G3-4 #8 NAVY Practice    KC 
CCU06-09 Diethelm Campus 5:00p 6:30p  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Practice    JK 
CCU08-Diethelm 6:00p 7:10p  >Girls Competitive> Girls U12 C1 Game Maplebrook Wear dark, arrive 45 minutes early  AC 
 Sat 05/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 11:00a 12:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Tournament Tonka Fusion 05 Select 1 Sand Creek Park fld 2, 1008 Northfield Blvd NW, Coon Rapids  EC 
11:15a 12:30p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 2 Tournament  George Ohmann Park, field 27  EO 
5:00p 6:30p  >Girls Competitive> Girls U13 C1 Tournament Minnesota Thunder Academy President Cup - Coon Rapids Soccer Complex   JK 
AWAY GAME, TBD TBD   >Boys Competitive> Boys U16 C1 Other  Bachmans Fundraiser  DVA 
1:00p 2:00p  >Girls Competitive> Girls U16 Premier II Tournament Salvo SC MN Presidents Cup - Coon Rapids Sports Complex Field 2  LG 
1:30p 3:00p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Tournament Eagan Wave State Thresher Fields Park B1, 30 min early, white, bring black  BL 
7:00p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Tournament MUS U14 COPA President's Cup; Coon Rapids Soccer Complex Filed 3  EC 
CCU01-03 BandimereCampus 9:00a 10:30a  >Girls Competitive> Girls U14 C2 Practice    DN 
10:00a 11:00a  >Girls Competitive> Girls U10 Gold Practice    RM 
10:45a 12:00p  >Girls Competitive> Girls U16 C3 Practice    NO 
CCU13-16 CityCntr Campus 8:30a 9:30a  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 3 Practice  Will update with field  AB 
Rec Chaska HS Field C-1 8:00a 9:00a  >Girls Grade 5-7> G5-7 #3 PURPLE Game G5-7 #10 NAVY   KC 
9:15a 10:15a  >Girls Grade 5-7> G5-7 #5 YELLOW Game G5-7 #1 ROYAL   KC 
10:30a 11:30a  >Girls Grade 5-7> G5-7 #7 BLACK Game G5-7 #8 FOREST   KC 
11:45a 12:45p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #4 SKY Game B5-7 #2 NAVY   KC 
1:00p 2:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #6 GREY Game B5-7 #9 CARBON   KC 
Rec Chaska HS Field C-2 8:00a 9:00a  >Girls Grade 5-7> G5-7 #4 SKY Game G5-7 #2 RED   KC 
9:15a 10:15a  >Girls Grade 5-7> G5-7 #6 GREY Game G5-7 #9 CORAL   KC 
10:30a 11:30a  >Boys Grade 5-7> B5-7 #3 PURPLE Game B5-7 #10 NAVY   KC 
11:45a 12:45p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #5 YELLOW Game B5-7 #1 ROYAL   KC 
1:00p 2:00p  >Boys Grade 5-7> B5-7 #7 BLACK Game B5-7 #8 FOREST   KC 
Rec CMS Field B-01 8:00a 9:00a  >Girls Grade 1> G1 #3 PURPLE Game G1 #10 NAVY   KC 
9:15a 10:15a  >Girls Grade 1> G1 #7 BLACK Game G1 #8 FOREST   KC 
10:30a 11:30a  >Boys Grade 1> B1 #5 YELLOW Game B1 #12 NAVY   KC 
11:45a 12:45p  >Boys Grade 1> B1 #9 CARBON Game B1 #1 ROYAL   KC 
Rec CMS Field B-02 8:00a 9:00a  >Girls Grade 1> G1 #4 SKY Game G1 #2 NAVY   KC 
10:30a 11:30a  >Boys Grade 1> B1 #6 GREY Game B1 #4 CARBON   KC 
11:45a 12:45p  >Boys Grade 1> B1 #10 MAROON Game B1 #11 CORAL   KC 
Rec CMS Field B-03 9:15a 10:15a  >Girls Grade 1> G1 #5 ROYAL Game G1 #1 ROYAL   KC 
10:30a 11:30a  >Boys Grade 1> B1 #7 BLACK Game B1 #3 PURPLE   KC 
Rec CMS Field B-04 8:00a 9:00a  >Girls Grade 1> G1 #6 GREY Game G1 #9 CORAL   KC 
10:30a 11:30a  >Boys Grade 1> B1 #8 FOREST Game B1 #2 NAVY   KC 
Rec CMS Field B-05 9:15a 10:15a  >Boys Grade 2> B2 #7 BLACK Game B2 #6 GREY   KC 
10:30a 11:30a  >Girls Grade 2> G2 #7 BLACK Game G2 #6 GREY   KC 
Rec CMS Field B-06 8:00a 9:00a  >Boys Grade 2> B2 #8 FOREST Game B2 #2 NAVY   KC 
10:30a 11:30a  >Girls Grade 2> G2 #8 FOREST Game G2 #2 CORAL   KC 
Rec CMS Field B-07 9:15a 10:15a  >Boys Grade 2> B2 #5 YELLOW Game B2 #3 PURPLE   KC 
10:30a 11:30a  >Girls Grade 2> G2 #5 YELLOW Game G2 #3 PURPLE   KC 
Rec CMS Field B-08 9:15a 10:15a  >Boys Grade 2> B2 #4 SKY Game B2 #1 ROYAL   KC 
10:30a 11:30a  >Girls Grade 2> G2 #4 SKY Game G2 #1 ROYAL   KC 
Rec CMS Field C-01 8:30a 9:30a  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #3 PURPLE Game PK A #6 GREY   KC 
11:30a 12:30p  >Girls Kindergarten> GK #7 FOREST Game GK #6 GREY   KC 
Rec CMS Field C-02 8:30a 9:30a  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #2 NAVY Game PK A #1 ROYAL   KC 
11:30a 12:30p  >Girls Kindergarten> GK #8 CORAL Game GK #2 RED   KC 
Rec CMS Field C-05 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #23 PURPLE Game PK B #32 NAVY   KC 
Rec CMS Field C-06 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #24 SKY Game PK B #22 NAVY   KC 
Rec CMS Field C-07 8:30a 9:30a  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #7 BLACK Game PK A #4 SKY   KC 
11:30a 12:30p  >Girls Kindergarten> GK #4 SKY Game GK #1 ROYAL   KC 
Rec CMS Field C-08 8:30a 9:30a  >Pre-Kindergarten Group A> PK A #8 FOREST Game PK A #5 YELLOW   KC 
11:30a 12:30p  >Girls Kindergarten> GK #5 YELLOW Game GK #3 PURPLE   KC 
Rec CMS Field C-09 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #33 PURPLE Game PK B #40 NAVY   KC 
11:00a 12:00p  >Boys Kindergarten> BK #5 YELLOW Game BK #12 NAVY   KC 
Rec CMS Field C-10 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #27 BLACK Game PK B #28 FOREST   KC 
11:00a 12:00p  >Boys Kindergarten> BK #6 GREY Game BK #4 SKY   KC 
Rec CMS Field C-11 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #26 GREY Game PK B #31 CORAL   KC 
11:00a 12:00p  >Boys Kindergarten> BK #7 BLACK Game BK #3 PURPLE   KC 
Rec CMS Field C-12 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #25 YELLOW Game PK B #21 ROYAL   KC 
Rec CMS Field C-13 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #34 ROYAL Game PK B #30 MAROON   KC 
Rec CMS Field C-14 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #35 RED Game PK B #29 CARBON   KC 
11:00a 12:00p  >Boys Kindergarten> BK #8 FOREST Game BK #2 NAVY   KC 
Rec CMS Field C-15 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #36 SKY Game PK B #39 CORAL   KC 
11:00a 12:00p  >Boys Kindergarten> BK #9 CARBON Game BK #1 ROYAL   KC 
Rec CMS Field C-16 9:00a 10:00a  >Pre-Kindergarten Group B> PK B #37 GREY Game PK B #38 BLACK   KC 
11:00a 12:00p  >Boys Kindergarten> BK #10 MAROON Game BK #11 CORAL   KC 
Rec CMS Field G-01 8:30a 9:30a  >Girls Grade 3-4> G3-4 #7 CORAL Game G3-4 #6 FOREST   KC 
10:15a 11:15a  >Boys Grade 3-4> B3-4 #7 BLACK Game B3-4 #8 FOREST   KC 
11:30a 12:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #3 PURPLE Game B3-4 #10 NAVY   KC 
Rec CMS Field G-02 9:45a 10:45a  >Girls Grade 3-4> G3-4 #8 NAVY Game G3-4 #2 NAVY   KC 
11:30a 12:30p  >Boys Grade 3-4> B3-4 #4 SKY Game B3-4 #2 NAVY   KC 
Rec CMS Field G-03 8:30a 9:30a  >Girls Grade 3-4> G3-4 #5 BLACK Game G3-4 #3 PURPLE   KC 
10:15a 11:15a  >Boys Grade 3-4> B3-4 #5 YELLOW Game B3-4 #1 ROYAL   KC 
Rec CMS Field G-04 8:30a 9:30a  >Girls Grade 3-4> G3-4 #4 SKY Game G3-4 #1 ROYAL   KC 
10:15a 11:15a  >Boys Grade 3-4> B3-4 #6 GREY Game B3-4 #9 CARBON   KC 
CCU06-09 Diethelm Campus 9:00a 10:30a  >Boys Competitive> Boys U12 C1 Practice    NO 
9:30a 11:00a  >Boys Competitive> Boys U14 C2 Practice    RS 
CCU07-Diethelm 9:30a 10:45a  >Girls Competitive> Girls U14 C3 Practice    MC 
 Sun 05/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Away Game, AWAY GAME 10:45a 12:15p  >Girls Competitive> Girls U15 C2 Tournament Brainerd Blast Thresher Fields Park B3, 30 min early, white, bring black  BL 
1:25p 2:40p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 2 Tournament  George Ohmann Park, field 27  EO 
AWAY GAME, TBD 9:00a 10:00a  >Girls Competitive> Girls U16 Premier II Tournament **TBD** Coon Rapids Soccer Complex Field 2  LG 
9:00a 10:15a  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 2 Tournament  George Ohmann Park, field 28  EO 
12:00p 1:00p  >Boys Competitive> Boys U14 C1 Tournament Lakeville Soccer Club B14 President's Cup; Coon Rapids Soccer Complex Filed 6  EC 
CCU25-27 BluffPrk Campus 4:00p 5:15p  >Boys Competitive> Boys U09 Blue (TCSL) Practice    NL 
4:00p 5:15p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 3 Practice    KT 
Carver, CCU53-Ironwood Park Camp 5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C1 Practice    CI 
7:30p 9:00p  >Girls Competitive> Girls U18 C2 Practice    BBJ 
CCU13-16 CityCntr Campus 3:30p 4:45p  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 2 Practice    KN 
3:30p 5:00p  >Girls Competitive> Girls U09 Maroon Practice    MAD 
6:00p 7:15p  >Girls Competitive> Girls U09 Gold 1 Practice    PH 
CCU04-05 CloverRdgCampus 4:00p 5:30p  >Boys Competitive> Boys U14 C3 Practice    KS 
7:00p 8:30p  >Girls Competitive> Girls U19 Premier Practice    BN 
CCU17-20 McKnight Campus 2:30p 3:45p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Goalkeeper Training  Goalkeeper Training  CI 
2:30p 3:45p  >Goalkeeper Development Program> GK U9 - U12 Goalkeeper Training    MM 
3:45p 5:00p  >Goalkeeper Development Program> GK U13+ Goalkeeper Training    MM 
5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U11 C2 Practice    CI 
5:30p 6:30p  >CCUD Summer> CCUD Summer Practice    MM 
7:00p 8:30p  >Girls Competitive> Girls U11 C3 Practice     
CCU43-49 CMS North Campu 6:45p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 2 Practice    AV 
CCU46-CMS G 5:30p 6:45p  >Boys Competitive> Boys U10 Gold 1 Practice    JA 
6:45p 8:00p  >Boys Competitive> Boys U09 Gold 1 Practice    JA 
CCU06-09 Diethelm Campus 3:00p 4:30p  >Girls Competitive> Girls U12 C1 Practice    AC 
5:00p 6:00p  >Boys Competitive> Boys U18 C2 Practice    MD 
5:00p 6:00p  >Boys Competitive> Boys U16 C3 Practice    MH 
5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U12 C3 Practice  Kids will have stretching for 10-15 minutes after practice   SW 
5:30p 7:00p  >Boys Competitive> Boys U13 C2 Practice    CJ 
7:00p 8:30p  >Boys Competitive> Boys U16 C2 Practice    TVE 
CCU06-Diethelm 3:00p 4:15p  >Boys Competitive> Boys U15 C2 Practice    CJ 
5:45p 7:00p  >Girls Competitive> Girls U13 C2 Practice    MM